Sebevědomí

Sebevědomí je podstatným prvkem psychiky, vytváří jeden ze základních předpokladů úspěšnosti člověka. Míra sebevědomí je u lidí různá. Někdo má vysoké sebevědomí, někdo přiměřené a někdo nízké.

More

Životní rovnováha

V dnešní době žijeme hodně rychle a každý den řešíme až příliš mnoho věcí.

More

Jaké jsou vaše životní hodnoty?

Než si na tuto otázku odpovíte, je třeba vědět, co to vlastně hodnoty jsou. Vaše hodnoty jsou věci, které považujete za důležité ve způsobu, jakým žijete a pracujete. Jestliže jsou věci, které děláte, a to, jak se chováte, v souladu s vašimi hodnotami, váš život je obvykle výborný a vy jste spokojení. Pokud však tento soulad s vašimi osobními hodnotami nefunguje, cítíte, že je něco špatně. Právě to může být skutečným zdrojem vašeho neštěstí.

More

Barvy a jejich působení

Jistě víte o tom, že barvy působí na naše vnímání a mají například sílu ovlivnit aktuální náladu. Měli bychom si být tedy vědomi jejich významu, když jdeme na pohovor nebo obchodní schůzku. Znalost barev se může stát účinným taktickým nástrojem… Text: Karolína Havlíková

More

Dress code

Občas si všichni lámeme hlavu s tím, jak se obléci na dané události. Proto jsme pro vás připravili tipy, se kterými se lehce vyhnete módnímu faux-pas.

More