Job info

Tato nabídka práce je skvělá příležitost pro člověka, který už má zkušenosti s lettingem/leasingem a hledá novou výzvu nebo pro juniorního kandidáta, který se chce kariérně posunout dál.

Profil kandidáta:

  • skvělé obchodní a komunikační dovednosti
  • vynikající prezentační schopnosti
  • orientace v lifestyle oblasti
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • zkušenosti s pronájmem komerčních prostor, ideálně v oblasti fashion – velkou výhodou

Náplň práce:

  • budování vztahů s potenciálními nájemníky
  • prezentace vize a unikátního konceptu projektu
  • prezentace volných prostor a jejich specifik
  • vyhledávaní nových obchodních příležitostí
  • dojednávání podmínek spolupráce
  • monitoring konkurence
  • aktualizace databáze
  • úzká spolupráce s kolegy v týmu

Nabízíme:

  • jedinečnou šanci být součástí zajímavého projektu
  • fixní mzdu a velice zajímavé bonusy odvíjející se od uzavřených obchodů
  • mobilní telefon, notebook
  • stravenky
  • 25 dní dovolené
  • rozvojové a tréninkové programy pro zaměstnance