Job info

Pojďte pracovat pro společnost, která je významným hráčem na online trhu! Naším klientem je fashion e-shop, který nabízí širokou škálu luxusních značek a velmi si zakládá na kvalitních službách klientům.

Hledáme kandidáta, který vyniká mezi ostatními v perfektních komunikačních schopnostech a umí vyprávět příběhy psanou i vizuální formou, kterými okolí nadchne.

Vaší náplní práce bude: 

  • definovat kontent strategii a vytvářet ucelenou marketingovou komunikaci
  • zvyšovat povědomí o značce
  • vytváření jedinečné a rozpoznatelné image značky
  • definovaní plánu pro postování článků, videí…
  • vedení týmu, který spravuje sociální média a komunikaci s influencery

Jelikož budete vést tým pracovníků, se kterými budete budovat vynikající služby pro zákazníky, je zde důležité mít v sobě přirozené vůdčí a rozhodovací schopnosti, být vysoce zaměřený na výsledek a dokázat dovést všechny aktivity spojené s marketingem k úspěchu.

Dále je pro tuto pozici nezbytná předchozí pracovní zkušenost na pozici content manager ve fashion/life-style retail nebo e-commerce prostředí a angličtina na komunikativní úrovni.

Čeká na vás mzda 50-70.000,- (dle zkušeností kandidáta) plus balíček benefitů (flexibilní pracovní doba, sick-days, možnost občasné práce z domova, multisport kartička, zaměstnanecké slevy na produkty, vzdělávání a rozvoj…).